WhatsApp

Sorunuz varsa ? 0312 379 07 70

Aklın ve Bilimin Işığında Eğitim

Özel Esertepe Seviye Kişisel Gelişim Kursu, "Aklın ve Bilimin Işığında eğitim'' felsefesi temelinde ortaokul eğitimden üniversiteye kadar nitelikli eğitim veren bir eğitim kurumudur.

Profesyonel Kadro

Özel Esertepe Seviye Kişisel Gelişim Kursu, eğitim kadrosunu kurumun hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşları olarak görmektedir. Bu nedenle de kurum, alanında uzman, mesleğinde yetkin eğitim kadrosu ile profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

25 Yıllık Tecrübe

Seviye Eğitim Kurumları, 23 yıllık tecrübesiyle, çağın gerektirdiği her türlü fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sunan, öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimini sağlayan, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda çağdaş eğitim veren dinamik bir eğitim kurumudur.

ÖZEL ESERTEPE SEVİYE KİŞİSEL GELİŞİM KURSU

Özel Esertepe Seviye Kişisel Gelişim Kursu 2017 yılında Ankara'nın Keçiören ilçesinde iki genç idealist kadın öğretmen tarafından kurulmuştur.

Eğitim kurumunun amacı, kişileri yaşadığı toplumun ve toplumun bağlı bulunduğu çağdaş dünyanın uyumlu bir üyesi haline getirerek onları çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatarak aydınlık nesiller yetiştirmektir.

Kurslarımızda, öğrenme düzeyini ve öğrenmelerin kalıcılığını artıran Tam Öğrenme Modeli uygulanır. Alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından sınıf içi ve dışı çalışmalarımızda çağdaş öğrenme yaklaşımları kullanılır. Kurum kurallarımız öğrenci, öğretmen, veli ve diğer çalışanlarımız olarak tüm kurumu kapsar. Yönetici ve öğretmenlerimiz bu kuralların yerleşmesinde liderlik ederler. ''Aklın ve bilimin ışığında eğitim'' diyerek çıktığımız bu yolda, öğrenciyi merkeze alan yaşam temelli eğitim anlayışımızla, öğrencilerimiz geleceğe hazırlanırlar.

Kursları Görüntüle
Esertepe Seviye Kurs
section-title

KURSLARIMIZ

Okula Destek Kursları

Okula Destek Kurslarımız çocuklarımızı bugüne değil yarına hazırlıyor. 21. Yüzyıl Yetkinliklerini merkeze alarak hazırladığımız destek kurslarımız 5-6-7-9-10 ve 11. sınıflarda okuyan öğrencilerimizin hem okul ders başarılarını artırmaya hem de hazırlanacakları  sınavlarına yönelik sağlam bir temel oluşturmayı amaçlamaktadır.

Detaylı Bilgi

Üniversiteye Hazırlık Kursları

Üniversite sınavına hazırlanmak, meslek seçimi ve kariyerin belirlenmesi süreç içerisinde yoğun bir ders programına sahip olmak ve bunlarla birlikte süreci psikolojik olarak en iyi şekilde yürütebilmek sınava hazırlanan kişi için çok önemlidir. Özel Esertepe Seviye Kişisel Gelişim Kursu olarak bu süreçte öğrenci ve velilerimize en doğru şekilde bilgilendirme ve yönlendirme yapmaktayız.

Detaylı Bilgi

Geleceğe Hazırlık Kursları

Liseye Geçiş Sistemi, PISA ve TIMSS soruları esas alınarak beceri temelli mantık muhakeme yeteneğini ölçen bir sistemdir. Liseye geçiş döneminde hem öğrenciler hem de ebeveynler birçok fedakârlıkta bulunurlar. Öğrenciler daha önce görmedikleri bir sınavla karşı karşıya kalırlar ve bu sınav hayatlarında birçok değişikliğe sebep olacak bir sınavdır. Bu geçiş döneminde öğrencilerde kaygılanmalar artar.  Özel Esertepe Seviye Kişisel Gelişim Kursu tüm bu süreçte öğrenci ve velilerimize destek olmakta, öğrencilerimizin gelişimi için gerekli olan tüm hizmeti sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi

VİDEO

DUYURULAR

24/10/2021

Öğrenci ve Velilerimize Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Web Sitemizi Yeniledik.

section-title

ETKİNLİKLER

2022-2023 SEVİYE KURS MEZUNİYETİ

14/07/2023

2022-2023 SEVİYE KURS MEZUNİYETİ

Seviye Kurs olarak 2022-2023 Eğitim- Öğretim dönemi öğrencilerimiz ile birlikte güzel bir organizasyonla kapattık. Öğretmen ve öğrencilerimizin katıldığı bu etkinlikle sınav öncesi tüm stresimizi a

Stres İle Başa Çıkma Yöntemleri

27/12/2021

Stres İle Başa Çıkma Yöntemleri

STRES İLE BAŞA ÇIKMA YÖNTEMLERİ


Yaşadığımız dünyanın şartlarının ağırlaşması nedeniyle stres hayatımızda yer edinmiş halde ve hayatımın bir parçası haline gelmiştir. Bu sebeple

Başarmak İçin Ne Yapmalıyım ?

30/10/2021

Başarmak İçin Ne Yapmalıyım ?

Hüseyin Hocamız “Başarmak için ne yapmalıyım ?” Semineriyle mezun gruplarımıza bu serüvende ışık oldu. Kendilerine emekleri için çok teşekkür ederiz.

...
section-title

BLOG

Web sitemizi kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.