WhatsApp

Sorunuz varsa ? 0312 379 07 70

Ankara Keçiören’de eğitim denilince akla ilk gelen dershanelerden Özel Esertepe Seviye Kişisel Gelişim Kursu kaliteli ve nitelikli çalışmalarına uzun zamandır devam ediyor. 6 yıldır öğrencilerinin başarısı için çalışan dershanemiz 23 yıllık eğitim tecrübesi, profesyonel eğitim kadrosu, Aklın ve Bilimin Işığında Eğitim anlayışı ve nitelikli eğitimi ile kaliteden ödün vermeden Ankara’nın Keçiören ilçesinde Esertepe ve Sanatoryum şubeleri ile hizmetlerine devam etmektedir.


Öğrencilerin okul ve derslerinde başarılı olması aynı zamanda hazırlandıkları sınavlarda hedeflerine ulaşmalarında dershanemiz çağın gerektirdiği her türlü fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sunmakta, öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimini sağlamakta, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda çağdaş eğitim vermektedir.


Keçiören kurs - dershane tavsiyesi için dershanemizi hemen inceleyebilir,  sınıflarımız, çalışma salonlarımızı ve kurumumuzu gezebilir eğitim sistemimizin detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Dershane öğrencileri için danışmanlık, koçluk sistemi, online öğrenci – veli bilgilendirme sistemi hakkında detaylı bilgileri dershanemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. 23 yıllık eğitim tecrübemiz, yüksek memnuniyet oranımızla en iyiler arasında yer almayı başardık.  Öğrencilerin başarılı olabilmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İyi bir eğitim desteği almak ve Keçiören dershane fiyatlarını öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.